Du har en fantastisk utsikt over den private innsjøen (ikke en badesjø) fra balkongen til denne nyinnredede ferieleiligheten i en idyllisk beliggenhet i skogen. Leiligheten ligger bare 3 km fra den tyrolske hovedstaden Innsbruck, som tilbyr en rekke kulturelle muligheter. Rommene er komfortabelt innredet i moderne stil, og det nye pelletsvarmesystemet sprer en behagelig varme på kjøligere dager. Hagen til innsjøen på forsiden er privat, den private hagen til leiligheten med egen grill er på baksiden, og det er en passasje til innsjøen med en liten solplen ved vannet. En liten snackstasjon ligger bare 20 m unna. Utleier bor ikke i huset. Helt rolig beliggenhet i utkanten av skogen, fotturer er mulig direkte fra huset.


Ferieleilighet
Aldrans
ATI150
Ferieleilighet - Aldrans , Østerrike
- Sleeps up to 4
- 1 bedroom
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Ferieleilighet : 50 m2
Gratis parkering på stedet : 2 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Kaffetrakter
Kvalitetshagemøbler
Panorama(hav,fjord,innsjø,elv)
Parabol, tyske kanaler
Røykfritt hus
Støvsuger
Usjenert tomt
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten

Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon