En livredder er på vakt ved innsjøen i juli og august. Du kan også besøke grottene i Villars.


Feriehus
Augignac
FAD733
Feriehus - Augignac , Frankrike
6 Gjester
3 Soverom
2 Bad
0 Kjæledyr
Dette vakre feriehuset i Limousin venter på deg nord i Dordogne og i gangavstand fra innsjøen. Du kan se ut over de vakre omgivelsene fra ditt eget basseng. Her bor du i et naturlig turområde. Regionen er ikke industrialisert og venter bare på å bli oppdaget av deg. Eiendommen har 30 hektar land og sin egen lille innsjø. Spill et parti petanque ved huset og ha det gøy med hele familien. Interiøret i huset er innredet med komfortable møbler i typisk fransk stil. Alt er renovert, inkludert det praktiske kjøkkenet.
En livredder er på vakt ved innsjøen i juli og august. Du kan også besøke grottene i Villars.
En livredder er på vakt ved innsjøen i juli og august. Du kan også besøke grottene i Villars.
Fasiliteter
All Inclusive
Feriehus : 155 m2
Forbrukskostnader inkl.
Gratis parkering på stedet : 2 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Naturtomt/anlagt hage
Oppvaskmaskin
Peis
Røykfritt hus
Utendørs basseng : 24 m2
Vaskemaskin
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten

Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon