Dette koselige feriehuset ligger i første rekke til stranden og har panoramautsikt over Lillebælt. Området rundt er et rolig feriehusområde. Hvis du vil våkne opp til en vakker utsikt på ferien, vil dette feriehuset i Binderup Strand ikke skuffe deg. Dette er et trehus fra 1927 med mye sjarm og hygge. Det er imidlertid et delvis moderne kjøkken, en vedovn og to flotte bad. Det er installert en varmepumpe i huset. Stranden ved kysten er fantastisk, og her kan du også kitesurfe, jogge og gå turer. Det er også en vakker skog. Noen få kilometer unna, i Kolding, er det båtutleie og sykler kan også leies. I Kolding er Koldinghus, Geografisk Have og kunstmuseet Trapholt verdt et besøk. Haderslev og Dyreparken er også verdt et besøk.


Feriehus
Binderup Strand
C2151
Feriehus - Binderup Strand , Danmark
- Sleeps up to 6
- 4 bedrooms
- 2 bathrooms
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Feriehus : 90 m2
Grill
Hagemøbler
Havutsikt
Kaffetrakter
Kvalitetshagemøbler
Oppvaskmaskin
Parabol, tyske kanaler
Røykfritt hus
Vaskemaskin
Vedovn
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Fisketips

Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon