


























Vertikalt delt hus
Flåto/Fjæra
N18044
Feriehus - Flåto/Fjæra , Norge
4 Gjester
2 Soverom
1 Bad
0 Kjæledyr
Vakker tomannsbolig med fantastisk utsikt over mektige fjell og lange elver. Hardanger med Trolltunga, Låtefoss, Bondhusbreen, Langfoss og Preikestolen i nærheten byr på spennende naturopplevelser. Den nybygde Via Ferrata-Kirkeveggen - en av Nordens lengste og høyeste ruter - ligger ca. 500 meter fra feriehuset. Området grenser også til Folgefonna og Hardangervidda nasjonalpark, som er et godt utgangspunkt for en variert ferie i Norge. Her kan du grille dagens fangst fra den nærliggende elva, i fiskevannet eller i den nærliggende fjorden. Det er gode bestander av ørret i sjøen. Åkrafjorden ligger ikke langt fra fiskemulighetene. Båt kan leies av eieren. Båtturer eller fisketurer på fjorden kan avtales på forhånd med eieren. Fra feriehuset kan du ta turer til Odda og Hardangerfjorden, Haugesund, Bergen og Stavanger. Eieren bor i den andre halvdelen av huset og har gode anbefalinger til utflukter.
Fasiliteter
Alpint
Elv
Gratis parkering på stedet : 2 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Kaffetrakter
Oppvaskmaskin
Parabol, tysk og skandinavisk
Røykfritt hus
Sløyeplass ute
Støvsuger
Tørketrommel
Vaskemaskin
Vertikalt delt hus : 100 m2
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Fisketips

Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon