Trehuset ligger vakkert til, klipper er til stede på eiendommen. Interiøret i feriehuset er koselig innredet, et ekte feriehus med en fin terrasse for å føle seg hjemme. Du bor i en stor bebyggelse med andre feriehus og ferieleiligheter og kan benytte deg av felles fasiliteter: lekeplasser, ballbaner, utendørs svømmebasseng (kun oppvarmet av solen, åpent fra midten av juni til slutten av august). Omgivelsene er også barnevennlige, og de vakre klippene ved kysten ligger også like i nærheten. Gode sykkelstier til Sandvig eller Allinge. Sandvigs sandstrand og gode restauranter ligger like i nærheten. Du kan parkere rett ved hytta.
Feriehus
Sandvig
I56234
Feriehus - Sandvig , Danmark
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
4.4
out of 5
Fasiliteter
Felles utendørs svømmebasseng
Felles vaskemaskin
Feriehus : 45 m2
Gratis parkering på stedet : 1 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Internet concept
Kaffetrakter
Lader til elektriske kjøretøy
Oppvaskmaskin
Parabol, tyske kanaler
Røykfritt hus
Støvsuger
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon