Denne enkle og funksjonelt innredede ferieleiligheten ligger i Jadrija, i første etasje i en enebolig omgitt av en vakker hage. Leiligheten har to terrasser, hvorav den ene er overbygd. Det er en rullesteinstrand i nærheten, som er spesielt godt egnet for barnefamilier. Vakre strender, ulike sportsfasiliteter, restauranter, tavernaer og kafeer samt daglig liveunderholdning pryder denne lille byen hvor alle kan finne noe for seg selv. Vi anbefaler å besøke Krka og Kornati nasjonalpark, og den nærliggende historiske byen Ibenik.


Ferieleilighet
Sibenik-Jadrija
CDJ368
Ferieleilighet - Sibenik-Jadrija , Kroatia
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
30 Flex cancellations
All Inclusive
Felles grill
Ferieleilighet : 49 m2
Forbrukskostnader inkl.
Gratis parkering på stedet : 1 Parkeringsplasser
Innegjerdet tomt
Kaffetrakter
Kvalitetshagemøbler
Oppvaskmaskin
Røykfritt hus
Tørketrommel
Utsikt over landskap
Vaskemaskin
WiFi
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten

Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon