Omgitt av skog og på en stor naturtomt venter dette barnevennlige feriehuset på deg. Huset tilbyr plass i 3 soverom, 2 bad og flere stuer og kjøkken. Kjæledyrene dine er velkomne, slik at hele familien kan nyte en ferie sammen.
Uteområdene overlater ingenting å være ønsket med en rekke aktiviteter som sklie, huske, sandkasse og diverse sportsutstyr. Den naturlige tomten tilbyr god plass for barna og kjæledyrene til å leke ute.
Takket være den gode beliggenheten til huset kan du nå havet på en halv time med bil. Du er også i nærheten av Adrenalinparken, elven og Nikola Tesla-museet. Den nærliggende bekken og området rundt er ideelt for naturelskere som ønsker å utforske området på sykkel- og turstier. Fiskere vil også finne gode forhold her.
Se frem til dette feriehuset, som er ideelt for en avslappende familieferie.