Dette er et Fincallorca-hus.
Stuen med sofakrok foran TV-en og peisen, som kan brukes på forespørsel, er kombinert med en sittegruppe bestående av rustikke mallorkinske møbler. Det store spisekjøkkenet med integrert spiseplass ligger i et separat rom og ligger i nærheten av terrassen, slik at du kan dra nytte av korte avstander. I den fullt utstyrte Cocina Mallorquina er det en barnelek å lage mat selv: å forvandle solmodne grønnsaker og frukt kjøpt på markedene i de omkringliggende landsbyene til smaksrike retter gjør hvert måltid til en fryd. Terrakottafliser, trevinduer og -dører og massive bjelker skaper et naturlig miljø med en hyggelig og koselig atmosfære. Subtile dekorative elementer med mallorcinsk stil, bruken av muntre, solfylte farger og den behagelige størrelsen på de tre soverommene understreker den familievennlige designen, der opptil tre babyer er hjertelig velkomne. Dusj eller badekar Valget er ditt, ettersom det ene av de to tidløse badene er utstyrt med badekar og det andre med dusj. Og hvis du fremdeles ikke er overbevist, kan du også ta en titt på den eksepsjonelt gunstige leieprisen vi kan tilby for huset - et røverkjøp, spesielt med tanke på den flotte beliggenheten.
Den lille badebyen Son Serra de Marina ligger på den østlige kanten av den mangfoldige Alcúdia-bukten og grenser til naturparken Llevant Mountain. Lange spaserturer langs den skimrende gylne, litt grovere sandstranden i nabobyene Colonia de Sant Pere eller Betlem ledsages av silhuettene av de svakt stigende fjellformasjonene i Llevant-fjellene. Fotturer, fotturer, bading, (kite-)surfing - familievennlige Villa Alga Marina byr også på attraktive alternativer for sporty mallorkanere. Denne fantastiske sommerboligen med det minneverdige navnet Alga Marina ligger bare 300 meter fra de gylne sandstrendene som kjennetegner Alcúdia-bukten. Du kan utforske den rolige kystbyen Son Serra de Marina til fots og gjøre dine innkjøp underveis. Når som helst på døgnet kan du spasere langs stranden og nyte en forfriskende drink eller en matbit i en av de kule barene eller restaurantene.
Merk: Denne eiendommen administreres av en privat eier, ikke av et selskap eller en næringsdrivende. Dette betyr at EUs forbrukerlovgivning kanskje ikke gjelder. Du kan imidlertid være trygg på at vi vil gi deg den samme kundeservicen, og oppholdet ditt vil ikke være annerledes enn om du hadde bestilt overnatting hos en profesjonell eier.