Dette feriehuset har en fantastisk beliggenhet. Det har egen brygge og en stor terrasse med utsikt over vannet, hvor du kan fiske, bade, se på sel og et rikt fugleliv.
Du kommer deg til huset med båt, som du kan leie av eieren og som ligger fortøyd i Ekenäs havn på fastlandet. 10 liter bensin per uke er inkludert i prisen for huset. I havnen ligger en hyggelig restaurant, Villa Vassen. Med båt kan du seile rundt i Blekinges skjærgård og gå i land på flere øyer: På Harön kan du nyte den vakre kveldssolen til langt på kveld, og på Karön kan du legge til og beundre de vakre århundreskifteshusene. Du kan også legge til ved Ronneby Brunnspark for å ta en kaffe, gå på restaurant eller shoppe. På selve øya finnes det flotte turstier.
Det er også mulig å leie kajakk og fiskeutstyr fra eieren mot en avgift.
Sentrum av Ronneby er vel verdt et besøk. Her er det mange vakre gamle trehus og smug. Ronneby Brunn med park, opplevelsesbasseng, SPA, restaurant, treningsrom, tennisbaner og minigolf er også verdt et besøk, og det samme er Ericsbergs Vilt og naturpark.
Merk: Huset har forbrenningstoalett. Egenandel for båtskader 3500 sek.