Er du på jakt etter en hytte for en herlig fjellferie med mange ulike aktiviteter i en unik natur? Dette huset ved elven Gudbrandsdalslågen tilbyr de perfekte rammene for dette. De lyse rommene er ditt tilfluktssted etter en innholdsrik dag. Bake noe godt til kveldskaffen, eller lag favorittrettene deres sammen og slapp av. På terrassen kan dere puste inn den friske morgenluften og legge hverdagens bekymringer bak dere.
Omgivelsene byr på et variert og spennende utvalg av aktiviteter. Opplev spektakulær natur og magiske utsikter i nasjonalparkene Reinheimen, Rondane og Dovrefjell-Sunndalsfjella, samt i landskapsvernområdet Dalsida. Du kan ikke bare gå på tur og stå på ski i fjellet, men også delta på guidede safarier og observere moskusokser og elger på nært hold. Eller hva med en guidet ridetur? Opplev naturen på ryggen av en islandshest! Kanskje er du mer interessert i en raftingtur på Gudbrandsdalslågen? Det finnes også gode muligheter for fiske og bading. Mulighetene er uendelige! En butikk og en kafé ligger innen gangavstand. Herfra er det dessuten bare en kort kjøretur til Dombøs.
Merk: Hvis dere er en gruppe på flere personer som ferierer sammen, ligger denne hytta bare 20 meter fra N31335, og dere har dermed muligheten til å bestille begge hyttene.








