Disse romslige leilighetene ligger i et familiehus i Valbandon. CIF707 ligger i første etasje og CIF708 i første etasje. Leilighetene som leies sammen er ideelle for oppholdet til to familier eller en vennegjeng. På den felles eiendommen finner du grillen og barnefasilitetene. Du kan slappe av på de nærliggende strendene. Ta en spasertur langs strandpromenaden som fører deg til fiskerlandsbyen Fazana, ca 2 km unna. Besøk Brijuni nasjonalpark, som vil fortrylle deg med sin flora og fauna.


Ferieleilighet
Fazana-Valbandon
CIF708
Ferieleilighet - Fazana-Valbandon , Kroatia
- Sleeps up to 5
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
All Inclusive
Felles grill
Ferieleilighet : 65 m2
Forbrukskostnader inkl.
Gratis parkering på stedet : 1 Parkeringsplasser
Hagemøbler
Internet concept
Kaffetrakter
Røykfritt hus
Vaskemaskin
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon