Du finner dette koselige huset sør på Öland, like sør for Färjestaden. Huset ligger også på en skyggefull hjørnetomt i et fredelig og rolig hytteområde. Det er restauranter og butikker i nærliggende Mörbylånga. Dette huset er en god base hvis du vil komme nærmere naturen i dette vakre området og se hvilke kunstneriske og historiske skatter som er skjult i verdensarvstedet på Sør-Öland.


Feriehus
Resmo/Lilla Frö
S41237
Feriehus - Resmo/Lilla Frö , Sverige
- Sleeps up to 4
- 2 bedrooms
- 1 bathroom
- Up to 0 pets allowed
Fasiliteter
Feriehus : 66 m2
Gratis parkering på stedet : 1 Parkeringsplasser
Grill
Hagemøbler
Hav
Kaffetrakter
Naturtomt/anlagt hage : 1200 m2
Røykfritt hus
Støvsuger
Plassering
Informasjon om feriehuset
Fakta
Fasiliteter
Rom
Fasiliteter
Oppvarming / Energi
Utenfor
I nærheten
Ferieinspirasjon og gode tilbud
Tilmeld deg vårt nyhetsbrev for å motta inspirasjon og gode tilbud!
Når du tilmelder deg her mottar du markedsføringskommunikasjon fra NOVASOL. Vi sender deg våre beste tilbud på opphold i våre flotte feriehus og hytter. Du vil også motta kundefordeler fra våre mange partnere og invitasjoner til å delta i konkurranser.
Du kan til enhver tid avmelde deg fra vårt nyhetsbrev ved å bruke avmeldingslinken i vårt nyhetsbrev. Vi behandler dine personopplysninger i henhold til vår persondatapolitikk.
Utforsk
Destinasjoner
Inspirasjon