På badet finner du også den infrarøde varmekabinen, hvor du kan varme deg opp igjen etter en lang dag ved Østersjøen.
Siden husene ligger rett ved kysten, ber vi om forståelse for at terrassemøblene bare er tilgjengelige i sommerhalvåret; i vinterhalvåret er de trygt stuet bort på grunn av den ofte sterke vinden.
Takket være det fleksible dagsprissystemet er det tilbud for alle budsjetter og ferietyper, fra en spontan kort tur, en utvidet helg, den lange, avslappende sommerferien eller tid i den roligere lavsesongen, når Østersjøstrendene er spesielt romslige og det blir enda mer koselig i feriehuset.
Vær oppmerksom på at det ikke er tillatt å fiske i havnebassenget.
***Vær oppmerksom på at OstseeResort Olpenitz fortsatt er under bygging. På grunn av husene under bygging kan uteområdet samt bygningstettheten stadig endres og avvike fra de viste bildene. Leieprisen er allerede beregnet på grunnlag av denne byggesituasjonen; ytterligere rabatter er ekskludert ***.